pimaş açma servisi

Pimaş Açma Servisi Tesisat İşlemleri

Fatih Pimaş Açma Servisi

Mutfaklarda, banyolarda, tuvaletlerde kullanılan pimaş borularının tıkanması en sıkıntılı tadilat işlerindendir. Özellikle apartmanlarda bu durumlar hemen hemen her daireye zarar verir. Kırıp dökmeden bu işi çözüme kavuşturmak fatih pimaş açma servisi için çok kolay.

pimaş açma servisi

pimaş açma servisi

Pimaşlar Neden Tıkanır?

Pimaşların tıkanmasının en büyük nedeni gidere atılan yabancı cisimlerdir. Erimeyen kalitesiz tuvalet kağıtları da bu soruna sebep olan büyük bir nedendir. Temizlik bezleri, poşetler ve ya kadın pedleri gibi erimeyen cisimler, yağ atıkları ve ya yemek atıkları, inşaat atıkları olan harçlar tıkanma sebeplerinden bazılarıdır. Ayrıca tesisat döşenirken boruya yeterli eğim verilmemesi ve boruda meydana gelen eskimeler, çökmeler giderin tıkanmasını hızlandırır. Tıkanmaların ardından ileri gidemeyen atıklar ve su geri teper ve kullanım alanını pis bir baskına uğratır.

Tadilatsız Pimaş Açılır Mı?

Tıkanan pimaşı açmak deyince aklınıza kırıp döküleceği geliyorsa yanılıyorsunuz. Uzman ekibi ile fatih pimaş açma servisi kameralı cihazlar ile tıkanıklığın yerini ve sebebini tespit ederek işleme başlar. Profesyonel cihazlar ile tıkanıklığın olduğu kısma müdahale ederek tıkanıklığı giderir. Bunun için kırıp dökmeye ve ya pimaşı değiştirmeye gerek yoktur. Ancak hasar görmüş, kırılmış, çökmüş pimaşlarda değiştirmek gerekir. herhangi bir hasarı olmayan pimaşınız sadece atıktan dolayı tıkanmışsa kırıp dökmeden bu sorunu çözebilirsiniz.

Pimaş Açtırma Gideri

Tıkanmış pimaşlarınızı ucuz yollu çözüme kavuşturmak isterken daha masraflı hasarlara yol açabilirsiniz. Bu konuda ehliyet sahibi olmayan tesisatçılar bu işi ucuz fiyata yaparlar ancak gerekli ekipmana sahip olmadıkları için pimaşı açmak isterken zarar verebilirler. Fatih pimaş açma servisi profesyonel cihazları ve çalışanları ile sorunun oluştuğu noktaya müdahale eder. Sorunu çözüme ulaştırdıktan sonra yine kameralı sistem ile herhangi bir tıkanıklık kalıp kalmadığını kontrol ederek işini güvenli bir şekilde sonlandırır.

Ödeyeceğiniz ücret piyasadaki standart ücretlerin üzerinde olmamakla birlikte, işin ehli olmayan insanların hasar gerçekleştirmesi durumunda ödeyeceğiniz rakamdan daha azdır. Pimaş açma sorununu hasarsız, tadilatsız ve güvenle çözmek için bu konuda tecrübesine güvenebileceğiniz ve referanslarından teyit alabileceğiniz fatih pimaş açma servisi size hızlı ve kolay hizmet sunmaktan gurur duyar.

Etiketler: ,